Casa / FET, MOSFET Arrays / RFD20N03SM9AR4761
minImg
RFD20N03SM9AR4761
Harris Corporation
Prodotto No:
RFD20N03SM9AR4761
Produttore:
Harris Corporation
Descrizione:
20A, 30V, 0.025 OHM, N-CHANNEL