RL0607-821-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
RL0607-821-R
Descrizione:
FIXED IND 820UH 219MA 4.13OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 170mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.287" (7.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 219 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.224" Dia (5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.13Ohm Max
Inductance 820 µH
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 2MHz