RL0809-101-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
RL0809-101-R
Descrizione:
FIXED IND 100UH TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance -
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.311" Dia (7.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 100 µH