RL48-19/18R-016
ebm-papst Inc.
Prodotto No:
RL48-19/18R-016
Produttore:
ebm-papst Inc.
Descrizione:
FAN BLOWER CF 75.2X27MM 48VDC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Current Rating (Amps) -
Approval Agency -
Fan Type Blower, Centrifugal
Termination -
Voltage - Rated 48VDC
Size / Dimension Square/Rounded - 75.2mm L x 75.5mm H
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade -
Series RL48
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Package Bulk
Width 27.00mm