RLW-2012-6-R017-FNH
Delta Electronics/Cyntec
Prodotto No:
RLW-2012-6-R017-FNH
Pacchetto:
0508
Descrizione:
RES 0.017 OHM 1% 1W 0805
In magazzino : 9447
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.051" L x 0.079" W (1.30mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient 0/ +200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0508
Resistance 17 mOhms
Series RLW-2012
Power (Watts) 1W