ROD10/40-3C90
Ferroxcube
Prodotto No:
ROD10/40-3C90
Produttore:
Ferroxcube
Pacchetto:
ROD 10 x 40
Descrizione:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guida per l'utente
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height -
Package Bulk
Width -
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)