ROD10/40-4B1
Ferroxcube
Prodotto No:
ROD10/40-4B1
Pacchetto:
ROD 10 x 40
Descrizione:
FERRITE CORE ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 10 x 40
Series -
Length 1.575" (40.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.394" (10.00mm)