ROD8/50-3C90
Ferroxcube
Prodotto No:
ROD8/50-3C90
Pacchetto:
ROD 8 x 50
Descrizione:
FERRITE CORE ROD 3C90
Guida per l'utente
Tolerance -
Material 3C90
Core Type ROD
Product Status Active
Supplier Device Package ROD 8 x 50
Series -
Length 1.969" (50.00mm)
Finish Uncoated
Diameter 0.315" (8.00mm)