RP305-20-0-W
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP305-20-0-W
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 20 A