RP320-300-100-S
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP320-300-100-S
Descrizione:
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M12)
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP320
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 300 A