RP350-20-10-W
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP350-20-10-W
Descrizione:
3PH DELTA COMPACT SNGL STAGE PWR
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Inductance -
Series RP350
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 20 A