RP380-15-2000-W
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP380-15-2000-W
Produttore:
Astrodyne TDI
Descrizione:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP380
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 15 A