RP380-200-0-C
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP380-200-0-C
Descrizione:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.8 kV
Voltage - Rated AC 600V
Current 200 A