RP405-40-10-S
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP405-40-10-S
Descrizione:
3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Inductance -
Series RP405
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 40 A