RP425-100-100-S
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP425-100-100-S
Produttore:
Astrodyne TDI
Descrizione:
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M6)
Approval Agency CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RP425
Mfr Astrodyne TDI
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 100 A