RP428-36-1000-S
Astrodyne TDI
Prodotto No:
RP428-36-1000-S
Descrizione:
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Inductance -
Series RP428
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 3.5 kV
Voltage - Rated AC 480V
Current 36 A