Casa / Pushbutton Switches / RP8100B1M1CEBLKYELNIL
minImg
RP8100B1M1CEBLKYELNIL
E-Switch
Prodotto No:
RP8100B1M1CEBLKYELNIL
Descrizione:
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
In magazzino : 273
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Actuator Type Round, Button
Panel Cutout Dimensions Circular - 13.60mm Dia
Current Rating (Amps) 125mA (AC), 100mA (DC)
Circuit SPST-NO
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Mechanical Life -
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series RP8100
Voltage Rating - DC 50 V
Type Standard
Switch Function Off-Mom
Voltage Rating - AC 125 V