RR11002000-117
E-Switch
Prodotto No:
RR11002000-117
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
PANEL INDICATOR RED 250V
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Solder Lug
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.79" (20.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color -
Ratings -
Lens Style Round with Domed Top
Series RR1
Type -
Voltage 250V