Hatch Lighting
Prodotto No:
RS12-60M-LED-FCC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
60W LED TRANSFORMER, FCC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$35.3685
$35.3685
5
$33.5065
$167.5325
10
$31.6445
$316.445
25
$30.24838
$756.2095
50
$28.85226
$1442.613
100
$27.92145
$2792.145
250
$25.594672
$6398.668
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Voltage - Input (Max) | 132VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | cURus, FCC |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 2.76" L x 1.57" W x 1.06" H (70.1mm x 39.9mm x 26.9mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Ratings | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 108VAC |
| Series | RS |
| Power (Watts) | 60 W |
| Type | - |
| Efficiency | 90% |
| Voltage - Output | 12V |
| Standard Number | UL 8750 |
| Mfr | Hatch Lighting |
| Features | SCP |
| Dimming | ELV |
| Package | Box |