Casa / Single Diodes / RSX101MM-30TFTR
minImg
RSX101MM-30TFTR
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
RSX101MM-30TFTR
Produttore:
Rohm Semiconductor
Pacchetto:
PMDU
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDU
In magazzino : 26219
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package PMDU
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 30 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123F
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 1 A
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Current - Average Rectified (Io) 1A