RV2512JK-075M6L
YAGEO
Prodotto No:
RV2512JK-075M6L
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES SMD 5.6M OHM 5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.6 MOhms
Series RV
Power (Watts) 1W