S-1324D18-M5T1U
ABLIC Inc.
Prodotto No:
S-1324D18-M5T1U
Pacchetto:
SOT-23-5
Descrizione:
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
In magazzino : 2950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 12 µA
PSRR 65dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Control Features Enable
Series S-1324
Package / Case SC-74A, SOT-753
Protection Features Over Current, Over Temperature
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.8V
Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 100mA