S-1333B32-A4T2U3
ABLIC Inc.
Prodotto No:
S-1333B32-A4T2U3
Descrizione:
IC REG LINEAR 3.2V 300MA HSNT4-B
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 1 µA
Voltage - Input (Max) 5.5V
PSRR 65dB (1kHz)
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 300mA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) 5.5V
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.2V
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 100mA