ABLIC Inc.
Prodotto No:
S-1701K5045-M5T1U
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-5
Batch:
-
Descrizione:
IC REG CONV BATTERY 1OUT SOT23-5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.444
$1.444
10
$1.28915
$12.8915
25
$1.2236
$30.59
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Battery Powered Devices |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | ABLIC Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2V ~ 6.5V |
| Base Product Number | S-1701 |