SA12CA/TR13
YAGEO
Prodotto No:
SA12CA/TR13
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
DO-204AC (DO-15)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
SA DO-15, BIDIRECTIONAL 12V 19.9
In magazzino : 3880
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Series SA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V