SCE2-B-76A07-14SN-001
Amphenol Limited
Prodotto No:
SCE2-B-76A07-14SN-001
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 14POS GOLD SLDR
In magazzino : 9
Voltage Rating 400VAC
Contact Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm)
Current Rating (Amps) 1.5A, 3A, 7.5A
Shell Finish Black
Shell Size - Insert 7-14
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C