Casa / Attenuators / SF0930-6200-18
minImg
SF0930-6200-18
Amphenol SV Microwave
Prodotto No:
SF0930-6200-18
Descrizione:
RF ATTENUATOR 18DB 50OHM SMA
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Series SMA
Power (Watts) -
Attenuation Value 18dB
Package / Case SMA In-Line Module
Mfr Amphenol SV Microwave
Package Tray
Impedance 50 Ohms