SIZ300DT-T1-GE3
Vishay Siliconix
Prodotto No:
SIZ300DT-T1-GE3
Produttore:
Vishay Siliconix
Pacchetto:
8-PowerPair®
Descrizione:
MOSFET 2N-CH 30V 11A POWERPAIR
In magazzino : 13
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
FET Feature Logic Level Gate
Configuration 2 N-Channel (Half Bridge)
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Rds On (Max) @ Id, Vgs 24mOhm @ 9.8A, 10V
Supplier Device Package 8-PowerPair®
Vgs(th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA
Drain to Source Voltage (Vdss) 30V
Series TrenchFET®
Package / Case 8-PowerWDFN
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max 16.7W, 31W
Mfr Vishay Siliconix
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 11A, 28A