SJD12C07L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12C07L01
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 7V, 12V, REEL
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 16.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 7.78V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 7V