SJD12C10L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12C10L01
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 10V, 17V, REE
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 11.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 10V