SJD12C48L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12C48L01
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 48V, 77.4V, R
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 53.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 48V