SJD12C75L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12C75L01
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 75V, 121V, RE
In magazzino : 3000
Prezzo Ext
  • 1
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 83.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 75V