Casa / TVS Diodes / SJD12C8.5L01
minImg
SJD12C8.5L01
YAGEO
Prodotto No:
SJD12C8.5L01
Descrizione:
TVS ESD, SOD-123S, 8.5V, 14.4V,
In magazzino : 18
Prezzo Ext
  • 1
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 9.44V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Package / Case DO-219AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.5V