Casa / TVS Diodes / SMAJ350A/TR13
minImg
SMAJ350A/TR13
YAGEO
Prodotto No:
SMAJ350A/TR13
Descrizione:
SMAJ, DO-214AC, 350V, 567V, REEL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 700mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 391V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 567V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 350V