Casa / TVS Diodes / SMBJ110A/TR7
minImg
SMBJ110A/TR7
YAGEO
Prodotto No:
SMBJ110A/TR7
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
DO-214AA (SMB)
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
SMBJ DO214AA, UNIDIRECTIONAL 110
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V