Casa / TVS Diodes / SMBJ200A/TR13
minImg
SMBJ200A/TR13
YAGEO
Prodotto No:
SMBJ200A/TR13
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
DO-214AA (SMB)
Descrizione:
TVS DIODE 200VWM 324VC DO214AA
In magazzino : 8989
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 224V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 324V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 200V