Casa / TVS Diodes / SMDJ12A/TR13
minImg
SMDJ12A/TR13
YAGEO
Prodotto No:
SMDJ12A/TR13
Descrizione:
SMDJ, DO-214AB, 12V, 19.9V, REEL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 150.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V