Skyworks Solutions Inc.
Prodotto No:
SMVA1705-004LF
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
DIODE VARACTOR
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.596
$1.596
10
$1.4364
$14.364
25
$1.35546
$33.8865
100
$1.154725
$115.4725
250
$1.084216
$271.054
500
$0.948708
$474.354
1000
$0.786068
$786.068
2500
$0.731861
$1829.6525
5000
$0.704748
$3523.74
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Q @ Vr, F | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 12 V |
| Capacitance Ratio | 3 |
| Capacitance @ Vr, F | 6.6pF @ 4V, 1MHz |
| Diode Type | 1 Pair Common Cathode |
| Capacitance Ratio Condition | C1/C4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMVA1705 |