onsemi
Prodotto No:
SNXH75M65L3F2STG
Produttore:
Pacchetto:
32-PIM (56.7x42.5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC LOAD SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$62.282
$62.282
20
$56.445675
$1128.9135
40
$54.499125
$2179.965
80
$50.606386
$4048.51088
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor | Yes |
| Configuration | Full Bridge Inverter |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 75 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 650 V |
| Supplier Device Package | 32-PIM (56.7x42.5) |
| Series | - |
| Input | Standard |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 2.2V @ 15V, 75A |
| Package / Case | Module |
| Power - Max | 236 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 250 µA |
| Package | Tray |
| IGBT Type | Field Stop |
| Base Product Number | SNXH75 |