Apex Tool Group
Prodotto No:
SP40L
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SOLDERING IRON 40W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Tip Type | MT10 |
| Tip Diameter | 0.25" (6.4mm) |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Product Status | Obsolete |
| Workstand | Included, Not Specified |
| Includes | - |
| Series | Weller®, Marksman® |
| Power (Watts) | 40W |
| Type | Iron |
| Region Utilized | North America |
| For Use With/Related Products | - |
| Mfr | Apex Tool Group |
| Features | Impact Resistant, Light |
| Tip Temperature | Up to 900°F (482°C) |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | - |