ams-OSRAM USA INC.
Prodotto No:
SPL DP90_3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
67000
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | - |
| Power (Watts) | 65W |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 905nm |
| Voltage - Input | 9V |
| Base Product Number | SPL DP90 |