SQM10AJB-2R4
YAGEO
Prodotto No:
SQM10AJB-2R4
Descrizione:
RES 2.4 OHM 5% 10W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 2.067" (52.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.4 Ohms
Series SQM
Power (Watts) 10W