SQM10SJB-0R82
YAGEO
Prodotto No:
SQM10SJB-0R82
Descrizione:
RES 0.82 OHM 5% 10W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 1.437" (36.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 820 mOhms
Series SQM
Power (Watts) 10W