SQM200JB-8R2
YAGEO
Prodotto No:
SQM200JB-8R2
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 8.2 OHM 5% 2W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 0.846" (21.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 8.2 Ohms
Series SQM
Power (Watts) 2W