SQM700JB-16R
YAGEO
Prodotto No:
SQM700JB-16R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 16 OHM 5% 7W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 1.594" (40.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 16 Ohms
Series SQM
Power (Watts) 7W