SQM700JB-1K1
YAGEO
Prodotto No:
SQM700JB-1K1
Descrizione:
RES 1.1K OHM 5% 7W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) 1.594" (40.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.1 kOhms
Series SQM
Power (Watts) 7W