SQP15AJB-0R16
YAGEO
Prodotto No:
SQP15AJB-0R16
Descrizione:
RES 0.16 OHM 5% 15W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" Square x 1.890" L (12.50mm x 48.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 160 mOhms
Series SQP
Power (Watts) 15W