SQP200JB-3K9
YAGEO
Prodotto No:
SQP200JB-3K9
Descrizione:
RES 3.9K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 kOhms
Series SQP
Power (Watts) 2W