SQP25AJB-470R
YAGEO
Prodotto No:
SQP25AJB-470R
Descrizione:
RES 470 OHM 5% 25W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.551" x 0.512" Rectangular x 2.362" L (14.00mm x 13.00mm x 60.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series SQP
Power (Watts) 25W