SQP700JB-2R2
YAGEO
Prodotto No:
SQP700JB-2R2
Descrizione:
RES 2.2 OHM 5% 7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series SQP
Power (Watts) 7W